WARSZTATY
Warszawa, 18-19.03.2023

Chcielibyśmy zaprosić Was na kolejną edycję naszych autorskich warsztatów fotograficznych, które odbędą się w wyjątkowym Thymka Studio w Warszawie.

Dwa dni pełne inspiracji, nauki, dyskusji, ale też fotografowania, i tym samym rozwijania swoich twardych umiejętności oraz świadomego budowania portfolio. 

Opowiemy Wam o wszystkim czego nauczyliśmy się pracując w branży fotograficznej, jak odnaleźliśmy własną fotograficzną niszę, oraz jak nasze strachy i ograniczenia przekuliśmy w coś wyjątkowego, co sprawiło, że w końcu odnaleźliśmy sposób na prawdziwe wyrażenie tego co mamy w środku poprzez fotografię.

Miejsce warsztatów:

Thymka Studio, Warszawa

O czym będą te warsztaty?

To oczywiste, że o fotografii, ale przygotowaliśmy program, który na czynniki pierwsze rozkłada cały proces, który przechodzimy przed każdą sesją jaką wykonujemy, od koncepcji, poprzez fotografowanie aż do finalnego efektu który otrzymują nasi klienci.  Opowiemy na co zwracamy największą uwagę jeszcze przed podjęciem współpracy i w jaki sposób komunikujemy się z naszymi klientami. Pokażemy Wam jak pracujemy podczas sesji zdjęciowych a jak w trakcie ślubnego reportażu.

Poruszymy też przede wszystkim temat światła. Tego jak wykorzystywać je na naszą korzyść, jak je modyfikować lub zupełnie od zera wykreować aby uzyskać efekt, który nas satysfakcjonuje i tworzy spójny styl naszych fotografii. Nie będzie tematów tabu. 

Przeprowadzimy Was przez cały proces postprodukcji, od skopiowania materiału aż do finalnego eksportu. Porozmawiamy o kolorystyce i spójności, która jest bardzo istotnym elementem naszej pracy. Opowiemy o sprzęcie którego używamy oraz o programach, które usprawniają naszą pracę. 

Podczas warsztatów odbędzie się sesja zdjęciowa, na której pokażemy Wam jak pracujemy z Parą. Poruszymy temat pozowania. Pokażemy Wam jak pracujemy ze światłem zastanym ale też ze sztucznym oświetleniem.

Zobaczycie jak radzimy sobie w tych warunkach i co robimy żeby stworzyć historię, która utrzyma uwagę Waszego odbiorcy, będzie spójna i przede wszystkim pomoże Waszym potencjalnym klientom wyobrazić sobie siebie na zdjęciach, które u was obejrzą.  

Oferta / Marketing / Portfolio

 

Ponadto – omówimy jak wygląda nasza oferta. Pochylimy się nad arcytrudnym zagadnieniem wyceny naszych usług. Nie będzie owijania w bawełnę i pomijania niewygodnych pytań. Chcemy żebyście wyciągnęli z tych warsztatów jak najwięcej. Powiemy o kryzysach i problemach w naszej pracy oraz o wyciągniętych z nich wnioskach.

Podzielimy się z Wami naszymi inspiracjami, opowiemy jak i gdzie ich szukać. Opowiemy o odnajdywaniu własnej, niepowtarzalnej drogi.

Dla kogo są te warsztaty?

W warsztatach możesz wziąć udział niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą, która dopiero stawia pierwsze fotograficzne kroki, czy też jesteś już prężnie działającym fotografem, i po prostu szukasz oddechu, inspiracji lub nowego kierunku, w którym chcesz podążać. Zapraszamy również filmowców. 

Konsultacje po warsztatach

Dodatkowo, każdy z uczestników będzie miał do wykorzystania w ciągu jednego roku od zakończenia warsztatów godzinną konsultację online w ustalonym wspólnie terminie. Możemy podczas tej godziny poruszyć dowolnie wybrane przez Was zagadnienia, omówić szczegółowo Wasze portfolio lub przedyskutować tematy, które pojawiły się w Waszych głowach już po warsztatach.

Harmonogram warsztatów:

Część teoretyczna:

 • nasz background
 • inspiracje
 • spójność i balans
 • komunikacja z Parą.
 • marketing / social media
 • oferta i umowa

Część praktyczna:

 • przygotowanie do sesji
 • praca z Parą
 • światło
 • pozowanie
 • sprzęt
 • postprodukcja

…oraz wiele, wiele więcej!

Koszt warsztatów:

Cena biletu to 2300 PLN, zawiera ona uczestnictwo w warsztatach, lunch, ciacho i ciepłe napoje 1 i 2 dnia warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Kilka słów od uczestników poprzedniej edycji:

„Jestem dumna, że mogłam razem z nimi tworzyć! Uczyć się od najlepszych! Chociaż miałam szybki powrót do rzeczywistości, w nocy ciągle śnią mi się te piękne kadry… Czuję niedosyt i chcę te magię przenieść do swojej fotografii…

Dziękuję za możliwość rozwoju na tak wielu płaszczyznach!”

– Karolina

„Chciałabym Wam podziękować za te warsztaty. Była świetna atmosfera, poznałam dzięki nim tyle wspaniałych ludzi. Zmotywowały mnie do działania, bo ostatnio miałam czas takiej blokady w robieniu zdjęć. Dziękuję! Mam nadzieje, że czujecie się po nich spełnieni, bo powinniście.”

Wiktoria

“Ostatnie cztery dni spędziłam w miejscu w którym mogłam spełnić swoje najskrytsze pragnienia artystyczne. Poznałam cudownych innych fotografów i poszerzyłam wiedzę o niezwykły warsztat @ninaanddarek. Dziękuje po raz setny wszystkim z którymi mogłam spędzić ten pełen emocji czas.”

Patrycja

“Tworzyć pod Waszym okiem to była czysta przyjemność! Rozpaliliście w nas na nowo energie do działania i czerpania przyjemności z tego co robimy. Choć mieliśmy wrażenie, że stanęliśmy w miejscu i nie możemy przeskoczyć już tej bariery, to jednak Wam udało się nakierować nas znów na właściwe tory! Jesteście niesamowici w tym co robicie, wiec róbcie to dalej 🖤 Dziękujemy Wam jeszcze raz i ściskamy mocno!”

Emilia

O nas:

Nina Twardowska i Darek Łukasik to duet zarówno zawodowo jak i prywatnie. Na co dzień wiodą spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku, a towarzyszą im w tym trzy leniwe koty.  

 

Fotografie, które tworzą są przepełnione romantyczną nostalgią, spokojem i nutką tajemniczości. Ich prace zdecydowanie można nazwać jedynymi w swoim rodzaju. Jak sami wspominają, nie zawsze tak było. Zdjęcia, które są niczym klatki wyciągnięte z filmu to wynik wielu godzin rozmów i nieustannych prób uchwycenia rzeczywistości w zgodzie z ich wewnętrznym kompasem. 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

  Imie i nazwisko *

  Adres e-mail* 

  Link do Twojego Facebooka/Instagrama/WWW 

  Wiadomość  

  Płatność    Czy chcesz otrzymać fakturę? 

  Faktura zostanie dostarczona drogą mailową po zaksięgowaniu całej opłaty.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.